Banka Hesap Bilgileri - Mail Order Formu TÜRKÇE | ENGLISH

 

Fiyat Listemiz  
 
 
 
KURUMSAL
Tarihçe

1978 yılında onursal kurucumuz  ADİL ÖZKAN tarafından, ilk olarak ÖZKAN MAKİNA YEDEK PARÇA SANAYİ adı altında faaliyete geçen firmamız, yurdumuzun önde gelen otomotiv firmalarından  GENOTO , OTOSAN , OTOKAR , OTOYOL gibi firmalara yedek parça konusunda hizmet etmiştir. Bunların yanında yağlama cihazları üretimi yapan diğer firmalara da yedek parça ve üretimi konusunda uzun seneler yardımcı olmuştur.

1994 yılında firmamız kendini yenileme ve ürün geliştirme çalışmaları sonucunda bir aile şirketi olarak         “ÖZSAN YAĞLAMA CİHAZLARI LTD.ŞTİ” kurarak yağlama cihazları üretimine başlamıştır.

Şirketimiz teknik konulardaki bilgi deneyimi ve tecrübesi ile “ÖZSAN” markası adı altında çok kısa bir süre içerisinde yurdumuz ve Türk’i Cumhuriyetlerde aranılan bir isim haline gelmiştir.Özellikle firmamız bunu satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ilk planda tutmasına borçludur.Yurt genelinde 600 ü aşkın bayisi ve 70 ayrı noktadaki servis ağıyla siz müşterilerimizin daima hizmetindedir.Üretimini yaptığımız ürünler kısaca şunlardır;

Havalı Gres ve Valvalin Pompaları, Mekanik Gres ve Valvalin Pompaları, Karterden Yağ Emme Pompaları, Sıvı Transfer Pompaları, Hortum Makaraları, Sıvı Püskürtme Pompaları, Köpük Püskürtme Pompaları, Sabit Seyyar Yağlama Setleri, Egzoz Tahliye Sistemleri ,Basınçlı Yıkama Makineleri ve Yağlama ile ilgili  özel imalatlarıyla  sektörde hizmet vermektedir.

Ayrıca  Kompresörler , Kaldırma Liftleri , Mazot Transfer Pompaları , Adblue Transfer Sİstemleri , Hidrolik Kriko ve Presler gibi bir çok ürünün bayiliğini de elinde bulundurarak siz müşterilerimize geniş bir yelpaze içinde satışa sunmaktadır.


Saygılarımızla,
SAVAŞ ÖZKAN
 Genel Müdür  

 

 
Tarihçe
Misyon
Vizyon
Lojistik
Değerlerimiz
Isec Politikamız
Çevre Politikamız
Kalite Politikamız
Tesis Donanımı
Kurumsal Bilgiler
 
Kurumsal
Tarihçe
Misyon
Vizyon
Lojistik
Değerlerimiz
Isec Politikamız
Çevre Politikamız
Kalite Politikamız
Tesis Donanımı
Kurumsal Bilgiler
Ürünlerimiz
Yağlama Cihazları
Akaryakıt Pompa ve Ekipmanları
Egzoz Gazı Tahliye Sistemleri
Profosyonel Temizlik Ekipmanları
Adblue Transfer Sistemleri ( Üre )
Garaj Ekipmanları ve Avadanlıklar
Pistonlu ve Vidalı Hava Kompresörleri
Servis Liftleri ve Kaldırma Ekipmanları
Aksesuarlar
Örnek Teknik Şartnameler
Yetkili Bayi ve Servisler
Yurt İçi Bayi ve Servisler
Yurt Dışı Bayi ve Servisler
Yurt İçi Referanslarımız
Yurt Dışı Referanslarımız
 
Garanti ve Teslimat Şatları
Garanti Şartlarımız
Sevkiyat Şartlarımız
Yağlama Setleri
 
İletişim
Adres ve Telefonlar
Bilgi Formu
Harita
Teklif İsteme Formu
İnsan Kaynakları
Mail Order Formu
Banka Hesap Numaraları
Fiyat Listemiz
Çalışma Saatlerimiz
 
Site Created By Netürk Copyright 2014 © Özsan Yağlama Cihazları Her hakkı saklıdır.  | Ziyaretçi Sayısı : 948519  Bugün : 164
Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.